NLP ACADEMY

T: +420 724 256 055 | M: info@systemika-nlp.cz

Centrum Systemiky NLP Neuro-lingvistické programování - Certifikované studium
Koučování, systemické přístupy, Ericksonský přístup - hypnóza a sugesce
ITA Neuro-Linguistic Programming Certified member

Představení kurzů NLP Academy

NLP Super Practitioner

NLP Super Practitioner se skládá z klasického NLP, New Code NLP a Ericksonovské hypnózy. Výcvik je určen všem, kteří se chtějí rychle a efektivně naučit pracovat s klienty pomocí Neuro-lingvistického programování a Ericksonovké hypnózy a/nebo se chtějí zdokonalit v komunikaci, sebeprezentaci a umět výborně pracovat s jazykem. Výcvik je tvořen třemi na ucelenými kurzy, které na sebe vzájemně navazují. V případě zájmu je možné je absolvovat i odděleně.

NLP Premier Practitioner

NLP Premier Practitioner je určen pro všechny zájemce o ucelené vzdělání v Neuro-lingvistickém programování. Výcvik se skládá ze dvou částí: klasického NLP a New Code NLP. Po jeho absolvování budete umět použít NLP jak sami na sobě, tak na druhý při koučování, terapii, a také ho účinně a efektivně použít ve firemním prostředí, při prezentaci či sebeprezentaci. Navíc získáte 2 mezinárodní certifikáty (NLP Practitioner a NLP New Code Practitioner) vydané ve Velké Británii a podepsané spoluzakladatelem NLP Johnem Grinderem, Carmen Bostic St. Claire a Michael Carrollem.

NLP Extra Practitioner (English)

This course is held in English. NLP Extra Practitioner is designed to develop highly skilled NLP Practitioners by blending New Code and Classic Code NLP. Attend this special course and learn how to use the most powerful tools from NLP to help yourself and others to get more from life. You will get the skills that help you to achieve excellence in your own life and enabling others to absorb those skills for their own use. Moreover you will receive the expertise, confidence and knowledge of practical application to make you a first class NLP Practitioner.

NLP Master Practitioner

NLP Master Practitioner je komplexní a obsáhlý výcvik, který zahrnuje velké množství pokročilých tradičních technik Neuro-lingvistického programování. Svým obsahem navazuje na výcviky NLP Practitoner a prohlubuje a rozšiřuje již získané znalosti a dovednosti. NLP Master Practitioner se zaměřuje jednak na pokročilé koučovací techniky a postupy, dále pak účastníky učí reálné modelování, na jehož základě celé NLP vzniklo. Nedílnou součástí výcviku jsou i pokročilé prezentační dovednosti a práce s časovými osami.

NLP Practitioner pro studenty

Tento certifikovaný výcvik NLP Practitioner je určen především studentům vysokých škol, ale může se ho účastnit jakýkoliv student nebo absolvent max. do 2 let od ukončení studia. Během výcviku se naučíte řadu koučovacích a změnových technik, jazykové modely a řadu dalších postupů, které vám pomohou k dosažení vynikajících výsledků ve vašem osobním i pracovním životě. Zároveň si vyzkoušíte jaké to je koučovat a rozvíjet druhé osoby.

Změňte svůj život s NLP!

Výcvik Změňte svůj život s NLP! obsahuje základy NLP a takové techniky NLP, které jsou velice účinné a funkční při práci se sebou samým a pro transformaci vašeho života směrem, kterým chcete. NLP je souhrnem technik, které vám pomohou dostat vaše myšlenky pod kontrolu.

New Code Certifikace

New Code NLP byl navržen tak, aby aktualizoval "Classic Code" a umožnil absolventům výcviku rychlou a jednoduchou aplikací NLP na sebe sama. Nové techniky a hry výrazně podporují změnu, která navíc nastává na několika úrovních. New Code NLP se neustále vyvíjí, v tomto kurzu získáte vždy nejnovější a nejaktuálnější postupy pro vytváření změn.

Základy Neuro-lingvistického programování

Základy Neuro-lingvistického programování jsou určeny pro všechny zájemce o osobní změnu, rozvoj a koučování pomocí nových a účinných technik a postupů. Během kurzu se naučíte nejen základní pilíře a strukturu NLP, ale budete mít možnost si sami na sobě i na druhých vyzkoušet řadu koučovacích a změnových technik NLP.

NLP Sport Practitioner

Investovali jste již mnoho energie a peněz, abyste se buď vy nebo někdo z vašeho okolí výrazně posunul ve svých sportovních výkonech a přesto se to nedaří? Potom jste přesně tou správnou osobou pro tento výcvik. Nejde o to, zda si přejete - resp. daná osoba si přeje - vyhrát olympiádu nebo jen být lepší v "okresní soutěži". Důležitá je touha být lepší!! Stále více lidí si uvědomuje, že výkony sportovců - profesionálních i amatérských - závisí na to, jak dokážeme ovlivnit svoji mysl. Většina nejlepších sportovců by potvrzuje, že psychická stránka při sportu tvoří rozdíl mezi tím, jestli se stanete vítězem nebo ne.

NLP Practitioner s mediací

Výcvik NLP Practitioner s mediací je určen pro všechny osoby, které řeší konflikty v jakékoliv podobě, např. v práci, v rodinách, při rozvodech, v sousedských vztazích, ve školách atd. Mediací rozumíme mimosoudní proces řešení sporu, kdy mezi strany v konfliktu vstupuje třetí nezúčastněná strana, kterou je mediátor. A právě Neuro-lingvistické programování vám výrazně pomůže v celém procesu mediace.

Zaregistrujte se včas a získejte zajímavé slevy až 15% Jsme jediná certfikovaná autorita ITANLP
v Česku a na Slovensku.

Intenzivní výcvik systemického koučování